Zabiegi spa podczas wieczoru z przyjaciółką

Masaże, zabiegi na twarz i makijaż teraz w Twoim domu

Pakiety beauty skrojone na miarę

Wellme Time przygotowało także coś dla nieco większych, choć wciąż dość kameralnych grup, składających się z trzech i więcej osób. W tym pakiecie rekomendujemy masaże, zabiegi na twarz czy lekcje makijażu.

 

Skonfiguruj swój pakiet, a my przygotujemy wycenę!

Zabiegi na twarz, masaże, a może lekcja makijażu? Sama zdecyduj, które usługi chcesz mieć podczas domowego SPA Wellme i poznaj cenę skomponowanego przez siebie pakietu.

Makijaż

Masaż

Zabiegi na twarz i ciało

Lekcja makijażu

Poproś o wycenę

Wycenimy Twój wymarzony pakiet

To od Ciebie zależy, które usługi beauty umieścisz w pakiecie. Wybierz dla siebie idealną konfigurację i wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci ofertę.

  • Firma Orbico Beauty Sp. z o.o. pełni funkcję administratora danych osobowych klientów platformy internetowej www.wellmetime.com. Twoje dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu rozważania możliwości nawiązania współpracy. Pola opcjonalne pozwalają nam spersonalizować obsługę klienta, ale nie są wymagane do utworzenia konta. Masz prawo dostępu do informacji, które Cię dotyczą, poprawiania, usuwania i przekazywania ich, jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu i ograniczenia ich przetwarzania. Możesz skorzystać z tego prawa, kontaktując się z nami. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, klikając tutaj.
  • *Pola wymagane
  •